TechInnvest

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:
INTERNO Sp. z o.o. to firma produkująca formy do wszelkich typów wibropras producentów takich jak wykonywanych zarówno z monobloków (blach o grubości od 50 do 100 mm) jak i składanych z części do kostki brukowej.
Wykonujemy formy z monobloków (technologią stosowaną przez czołowych producentów światowych) przy pomocy maszyn numerycznych oraz formy składane na elementy wysokie takie jak: krawężniki, obrzeża, pustaki, których poszczególne podzespoły poddajemy odpowiedniej obróbce cieplnej.
W zakres naszej działalności wchodzi również regeneracja form używanych polegająca na wymianie płytek stemplowych gdzie jesteśmy w stanie dopasowywać indywidualnie każdą płytkę stemplową do gniazda i wyrównywaniu matryc i obudów stempli. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, przy spełnieniu najwyższych wymogów jakościowych.
Ciągły rozwój gamy wzornictwa (jesteśmy wykonać prawie każdy wzór kostki brukowej jak i wg koncepcji klienta) i stała poprawa jakości to nasz cel, który realizowany w oparciu o stal z polskich hut, zapewnia również konkurencyjne ceny.
W trosce o dobro klienta jesteśmy zawsze otwarci na kwestie nowych rozwiązań technicznych, w oparciu o pomysły i potrzeby naszych klientów, zachęcając jednocześnie do wspólnego poszukiwania coraz to lepszych rozwiązań konstrukcyjnych naszych form. Zadowolenie naszych odbiorców w Polsce jak również w USA, Słowacji, Czech, Szwecji, Litwie, Białorusi czy Jamajki, potwierdza nasze możliwości.
W ramach współpracy gwarantujemy obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną na terenie Polski.
Termin realizacji waha się od 8 do 14 tygodni a gwarancję udzielamy na okres 1,5 roku jednak nie więcej niż: dla kostki brukowej 80.000 cykli zaformowań a dla elementów wysokich 40.000 cykli zaformowań.
Oferując wysoką jakość naszych form zapraszamy Państwa do współpracy, oddając nasz Dział techniczny do Państwa dyspozycji.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego